Beste moeders,
Ik ben opzoek naar meisjeskleding. baby en kinderkleding.
Ik ben 19 jaar en 17 weken zwanger.
Groetjes Marcelle
Beste moeders,
Ik ben opzoek naar meisjeskleding. baby en kinderkleding.
Ik ben 19 jaar en 17 weken zwanger.
Groetjes Marcelle
Hoi, ik kan je een leuke Facebook-pagina aanraden met kleertjes voor kleine prijsjes! Ook gratis kleertjes in maat 56 of 62. https://www.facebook.com/Komkleertjeskijkennl-1487176191567358/timeline/
Ze hebben ook een website en het beviel mij erg goed!
ik heb nog heel veel vanaf maat 50 tot 86 en soms een uitschieter van mijn dochtertje. wil er wel een vergoeding voor en ophalen in Rheden of verzenden kosten koper. ook heb ik nog vele slaapzakken en weet net wat je nog meer zoekt
Koffer vol baby kleertjes mag je komen uitzoeken voor bijna niks.
hoi ik heb veel kleertjes liggen vanaf maat 50 tot 86 en soms wat groter. meeste voor een meisje maar ook neutrale kleding.
graag aangeven wat je wilt hebben over de prijs komen we het wel eens
hey, ik heb ook nog wel meisjeskleding in maat 50 en groter. stuur me maar een berichtje waar je naar op zoek bent.
Hoi,
Ik heb van alles liggen, dozen vol. Ik woon in Oosterhout (NB). Je mag best een keer komen snuffelen, ik vraag er niet veel voor.